WEB TASARIM

Web sitesinin görselliği ve estetiği çok önemlidir. 

Tepki Bilişim, tasarımda, milyonlarca internet kullanıcısının siteyi açmasını zorlamayacak dosya boyutları ile vizyonunuzu yansıtan grafikler, görsel canlılık, sanat ile bütünleşen animasyon grafikleri ile profesyonel ve size özel tasarımlar gerçekleştirir. Web tasarım, profesyonellik ister. Tepki Bilişim tasarımı belirlerken güncelliğini yitirmeyecek, son teknolojiyi takip eden tasarımlar yapar. Tasarım belirlenirken sitenin amaç ve hedefleri de belirlenir.Hedef kitleye hitap edecek kullanıcı dostu arayüz hazırlanır.

Sayfaların hızlı açılabilmesi için grafik boyutlarına dikkat edilir. Bir web sitesi, şirketin kurumsallığını,  imajını ve vizyonunu ön plana çıkartmalıdır. Tepki Bilişim, bu gibi birçok kritik teknik ayrıntıları düşünerek, sektöründe rekabet edebilecek kullanışlı tasarımı olan zengin web siteleri hazırlanmaktadır.

Firmalar web sitelerinden faydalanmak ve devamlı güncel kalmasını isterler. Bu yüzden Tepki Bilişim, web sitelerini dinamik yapıda tutacak online güncellemeleri yapalabileceği İçerik Yönetim Sistemi hazırlar. Bu sistem ile firmalar web sitelerindeki tüm içeriklerin online güncellemelerini yapabilmekteler.
  

 

Copyright © 2013 Tepki Bilişim Turizm Organizasyon Ltd.Şti. Her hakkı saklıdır.

A: Barış Caddesi Karayolları Parkı Arkası Ercan Apt. Asma Kat No:4 Artuklu-Mardin
G: 0 533 302 0 302     E:
info@tepki.com.tr